MG ZT
Základní údaje o tomto vozu
| Název modelu: | MG ZT |
| Datum uvedení na trh: | 2001 |
| Kategorie: | Neuvedeno |
| Výrobce: | MG |
| Karoserie: | Neuvedeno |
| Počet míst: | 5 |
| Počet dveří: | 3 |
Motor, palivo, převodovka
| Druh motoru: | V6 |
| Umístění motoru: | Vpředu, příčný |
| Objem motoru: | 2500 ccm |
| Výkon motoru: | 142 kW / 190 koní při 6500 otáček |
| Točivý moment: | 245 Nm při 4000 otáček |
| Komprese: | 10.5:1 |
| Velikost válce | 80 x 82.8 mm |
| Systém paliva: | Vstřikování |
| Počet ventilů: | 4 na jeden válec |
| Druh paliva: | Benzín |
| Chlazení motoru: | Kapalinou |
| Převodovka: | Manuální, 5-rychlostní |
Fyzické parametry vozidla
| Rozvor náprav: | 2760 mm |
| Rozměry (v x š x d): | 1440 x 1790 x 4760 mm |
| Objem pasažérského prostoru: | 4890 litrů |
| Objem nádrže: | 65 litrů |
| Aerodynamický koeficient: | 0.3 |
Brzdy, chladicí systém
| Pohon: | Pohon předních kol |
| Sériový rozměr pneu, přední: | 225/45-R18 |
| Sériový rozměr pneu, zadní: | 225/45-R18 |
| Detaily brzd: | Antiblocking system |
| Počet airbagů: | 8 (Front airbags. Side airbags.) |

