MG ZT 260
Základní údaje o tomto vozu
| Název modelu: | MG ZT 260 |
| Datum uvedení na trh: | 2006 |
| Kategorie: | Obytné auta |
| Výrobce: | MG |
| Karoserie: | Neuvedeno |
| Počet míst: | 5 |
| Počet dveří: | 4 |
Motor, palivo, převodovka
| Druh motoru: | V8 |
| Umístění motoru: | Vpředu, podélný |
| Objem motoru: | 4601 ccm |
| Výkon motoru: | 194 kW / 260 koní při 5000 otáček |
| Točivý moment: | 410 Nm při 4000 otáček |
| Komprese: | 9.4:1 |
| Velikost válce | 90.3 x 90 mm |
| Systém paliva: | Vstřikování |
| Počet ventilů: | 2 na jeden válec |
| Druh paliva: | Benzín bezolovnatý 95 |
| Chlazení motoru: | Neuvedeno |
| Převodovka: | Manuální, 5-rychlostní |
Fyzické parametry vozidla
| Rozvor náprav: | 2750 mm |
| Rozměry (v x š x d): | 1420 x 1780 x 4750 mm |
| Objem pasažérského prostoru: | 3870 litrů |
| Objem zavazadlového prostoru (min./max.): | 432/432 litrů |
| Pohotovostní hmotnost: | 2030 kg |
| Objem nádrže: | 65 litrů |
| Aerodynamický koeficient: | 0.4 |
Brzdy, chladicí systém
| Pohon: | Pohon zadních kol |
| Přední brzdy: | Diskové, chlazené vzduchem |
| Zadní brzdy: | Diskové, chlazené vzduchem |
| Detaily brzd: | Antiblocking system . |
| Počet airbagů: | 8 (Front airbags. Side airbags.) |
Provozní vlastnosti
| Zrychlení z 0 na 100 km/h: | 6.2 s |
| Kombinovaná spotřeba: | 13.2 litrů na 100 kilometrů |

