MG ZT-T 190
Základní údaje o tomto vozu
| Název modelu: | MG ZT-T 190 |
| Datum uvedení na trh: | 2006 |
| Kategorie: | Luxusní auto / velké |
| Výrobce: | MG |
| Karoserie: | Kombi |
| Počet míst: | 5 |
| Počet dveří: | 5 |
Motor, palivo, převodovka
| Druh motoru: | V6 |
| Umístění motoru: | Vpředu, příčný |
| Objem motoru: | 2497 ccm |
| Výkon motoru: | 142 kW / 190 koní při 6500 otáček |
| Točivý moment: | 245 Nm při 4000 otáček |
| Komprese: | 10.3:1 |
| Velikost válce | 80.1 x 82.8 mm |
| Systém paliva: | Vstřikování |
| Počet ventilů: | 4 na jeden válec |
| Druh paliva: | Benzín bezolovnatý 95 |
| Chlazení motoru: | Kapalinou |
| Převodovka: | Manuální, 5-rychlostní |
Fyzické parametry vozidla
| Rozvor náprav: | 2750 mm |
| Rozměry (v x š x d): | 1430 x 1780 x 4800 mm |
| Objem pasažérského prostoru: | 4220 litrů |
| Objem zavazadlového prostoru (min./max.): | 400/1220 litrů |
| Pohotovostní hmotnost: | 2090 kg |
| Objem nádrže: | 65 litrů |
| Aerodynamický koeficient: | 0.4 |
Brzdy, chladicí systém
| Pohon: | Pohon předních kol |
| Přední brzdy: | Diskové, chlazené vzduchem |
| Zadní brzdy: | Diskové, chlazené vzduchem |
| Detaily brzd: | Antiblocking system . |
| Počet airbagů: | 2 (Front airbags. Side airbags.) |
Provozní vlastnosti
| Zrychlení z 0 na 100 km/h: | 8.7 s |
| Kombinovaná spotřeba: | 9.9 litrů na 100 kilometrů |

