Mini Clubman 1.3
Základní údaje o tomto vozu
| Název modelu: | Mini Clubman 1.3 |
| Datum uvedení na trh: | 1972 |
| Kategorie: | Malá auta s nízkou spotřebou |
| Výrobce: | Mini |
| Karoserie: | Neuvedeno |
Motor, palivo, převodovka
| Druh motoru: | 4 valcový inline |
| Umístění motoru: | Neuvedeno |
| Objem motoru: | 1274 ccm |
| Výkon motoru: | 45 kW / 61 koní při 5300 otáček |
| Točivý moment: | 95 Nm při 2550 otáček |
| Velikost válce | 77.1 x 85.8 mm |
| Systém paliva: | Karburátor |
| Druh paliva: | Benzín |
| Chlazení motoru: | Neuvedeno |
| Převodovka: | Manuální, 4-rychlostní |
Fyzické parametry vozidla
| Rozvor náprav: | 2040 mm |
| Rozměry (v x š x d): | 1360 x 1420 x 3180 mm |
| Objem pasažérského prostoru: | 2860 litrů |
Brzdy, chladicí systém
| Pohon: | Pohon předních kol |
| Sériový rozměr pneu, přední: | 140/80-R10 |
| Počet airbagů: | 6 (Front airbags. Optional side air bags.) |

