Mini Cooper S
Základní údaje o tomto vozu
| Název modelu: | Mini Cooper S |
| Datum uvedení na trh: | 2002 |
| Kategorie: | Malý vůz |
| Výrobce: | Mini |
| Karoserie: | Neuvedeno |
Motor, palivo, převodovka
| Druh motoru: | 4 valcový inline |
| Umístění motoru: | Vpředu, příčný |
| Objem motoru: | 1598 ccm |
| Výkon motoru: | 123 kW / 165 koní při 4000 otáček |
| Točivý moment: | 210.18 Nm při 0 otáček |
| Velikost válce | 73 x 81.5 mm |
| Systém paliva: | Neuvedeno |
| Počet ventilů: | 4 na jeden válec |
| Druh paliva: | Neuvedeno |
| Chlazení motoru: | Neuvedeno |
| Převodovka: | Manuální, 6-rychlostní |
Fyzické parametry vozidla
| Rozvor náprav: | 2470 mm |
| Rozměry (v x š x d): | 1430 x 0 x 3660 mm |
| Vzdálenost od povrchu země: | 130 mm |
| Objem pasažérského prostoru: | 2180 litrů |
Brzdy, chladicí systém
| Pohon: | Pohon předních kol |
| Přední brzdy: | Diskové |
| Zadní brzdy: | Diskové |
| Počet airbagů: | 6 (Front airbags. Optional side air bags.) |
Provozní vlastnosti
| Max. rychlost: | 218 km/h |










