Mini Cooper S Convertible
Základní údaje o tomto vozu
| Název modelu: | Mini Cooper S Convertible |
| Datum uvedení na trh: | 2005 |
| Kategorie: | Malý vůz |
| Výrobce: | Mini |
| Karoserie: | Kabriolet |
| Počet míst: | 4 |
| Počet dveří: | 2 |
Motor, palivo, převodovka
| Druh motoru: | 4 valcový inline |
| Umístění motoru: | Vpředu, příčný |
| Objem motoru: | 1606 ccm |
| Výkon motoru: | 127 kW / 170 koní při 4000 otáček |
| Točivý moment: | 220.67 Nm při 0 otáček |
| Velikost válce | 77 x 86 mm |
| Systém paliva: | Neuvedeno |
| Počet ventilů: | 4 na jeden válec |
| Druh paliva: | Neuvedeno |
| Chlazení motoru: | Neuvedeno |
| Převodovka: | Neuvedeno |
Fyzické parametry vozidla
| Rozvor náprav: | 2470 mm |
| Rozměry (v x š x d): | 1420 x 1700 x 3660 mm |
| Vzdálenost od povrchu země: | 130 mm |
| Objem pasažérského prostoru: | 1982 litrů |
| Objem zavazadlového prostoru (min./max.): | 164/0 litrů |
| Objem nádrže: | 50 litrů |
Brzdy, chladicí systém
| Pohon: | Pohon předních kol |
| Počet airbagů: | 6 (Front airbags. Optional side air bags.) |
Provozní vlastnosti
| Spotřeba ve měste: | 9.4 litrů na 100 kilometrů |
| Kombinovaná spotřeba: | 8.7 litrů na 100 kilometrů |
| Spotřeba mimo město: | 7.4 litrů na 100 kilometrů |










