Mini Cooper S CS4
Základní údaje o tomto vozu
| Název modelu: | Mini Cooper S CS4 |
| Datum uvedení na trh: | 2006 |
| Kategorie: | Rodinné auto / střední |
| Výrobce: | Mini |
| Karoserie: | Hatchback |
| Počet míst: | 4 |
| Počet dveří: | 2 |
Motor, palivo, převodovka
| Druh motoru: | Neuvedeno |
| Umístění motoru: | Vpředu |
| Objem motoru: | 1598 ccm |
| Výkon motoru: | 127 kW / 170 koní při 6000 otáček |
| Točivý moment: | 254.93 Nm při 0 otáček |
| Komprese: | 8.3:1 |
| Velikost válce | 85.9 x 77 mm |
| Systém paliva: | Neuvedeno |
| Druh paliva: | Benzín |
| Chlazení motoru: | Neuvedeno |
| Převodovka: | Manuální, 6-rychlostní |
Fyzické parametry vozidla
| Rozvor náprav: | 2470 mm |
| Rozměry (v x š x d): | 1420 x 1700 x 3640 mm |
| Objem pasažérského prostoru: | 2180 litrů |
| Objem zavazadlového prostoru (min./max.): | 150/670 litrů |
| Pohotovostní hmotnost: | 1570 kg |
| Objem nádrže: | 50 litrů |
| Aerodynamický koeficient: | 0.3 |
Brzdy, chladicí systém
| Pohon: | Pohon předních kol |
| Sériový rozměr pneu, přední: | 195/55R16V |
| Sériový rozměr pneu, zadní: | 195/55R16V |
| Přední brzdy: | Diskové, 276.9 mm |
| Zadní brzdy: | Diskové, 259.1 mm |
| Detaily brzd: | ABS Antiblocking system . |
| Počet airbagů: | 6 (Side airbags.) |
Provozní vlastnosti
| Max. rychlost: | 228 km/h |
| Zrychlení z 0 na 100 km/h: | 7.4 s |
| Kombinovaná spotřeba: | 8.4 litrů na 100 kilometrů |










