Morgan 4 1.6
Základní údaje o tomto vozu
| Název modelu: | Morgan 4 1.6 |
| Datum uvedení na trh: | 1981 |
| Kategorie: | Neuvedeno |
| Výrobce: | Morgan |
| Karoserie: | Neuvedeno |
Motor, palivo, převodovka
| Druh motoru: | 4 valcový inline |
| Umístění motoru: | Neuvedeno |
| Objem motoru: | 1596 ccm |
| Výkon motoru: | 72 kW / 97 koní při 6000 otáček |
| Točivý moment: | 132 Nm při 4000 otáček |
| Velikost válce | 80.6 x 88 mm |
| Systém paliva: | Karburátor |
| Počet ventilů: | 2 na jeden válec |
| Druh paliva: | Benzín |
| Chlazení motoru: | Neuvedeno |
| Převodovka: | Manuální, 5-rychlostní |
Fyzické parametry vozidla
| Rozvor náprav: | 2450 mm |
| Rozměry (v x š x d): | 1300 x 1430 x 3670 mm |
| Objem pasažérského prostoru: | 3460 litrů |
| Aerodynamický koeficient: | 0.5 |
Brzdy, chladicí systém
| Pohon: | Pohon zadních kol |
| Sériový rozměr pneu, přední: | 170/80-SR15 |
| Počet airbagů: | 4 (Front airbags.) |

