Morgan 4 1.8
Základní údaje o tomto vozu
| Název modelu: | Morgan 4 1.8 |
| Datum uvedení na trh: | 1995 |
| Kategorie: | Neuvedeno |
| Výrobce: | Morgan |
| Karoserie: | Neuvedeno |
| Počet míst: | 4 |
| Počet dveří: | 2 |
Motor, palivo, převodovka
| Druh motoru: | 4 valcový inline |
| Umístění motoru: | Vpředu, podélný |
| Objem motoru: | 1794 ccm |
| Výkon motoru: | 85 kW / 114 koní při 5750 otáček |
| Točivý moment: | 160 Nm při 4500 otáček |
| Velikost válce | 80.6 x 88 mm |
| Systém paliva: | Vstřikování |
| Počet ventilů: | 4 na jeden válec |
| Druh paliva: | Benzín |
| Chlazení motoru: | Neuvedeno |
| Převodovka: | Manuální, 5-rychlostní |
Fyzické parametry vozidla
| Rozvor náprav: | 2450 mm |
| Rozměry (v x š x d): | 1300 x 1510 x 4020 mm |
| Vzdálenost od povrchu země: | 150 mm |
| Objem pasažérského prostoru: | 3660 litrů |
| Objem nádrže: | 50 litrů |
| Aerodynamický koeficient: | 0.4 |
Brzdy, chladicí systém
| Pohon: | Pohon zadních kol |
| Sériový rozměr pneu, přední: | 195/60-R15 |
| Sériový rozměr pneu, zadní: | 195/60-R15 |
| Počet airbagů: | 4 (Front airbags.) |
Provozní vlastnosti
| Servisní interval: | 8000 k km |

