Morgan 4/4 1.8
Základní údaje o tomto vozu
| Název modelu: | Morgan 4/4 1.8 |
| Datum uvedení na trh: | 2006 |
| Kategorie: | Sportovní auta |
| Výrobce: | Morgan |
| Karoserie: | Kabriolet |
| Počet míst: | 4 |
| Počet dveří: | 2 |
Motor, palivo, převodovka
| Druh motoru: | 4 valcový inline |
| Umístění motoru: | Vpředu, podélný |
| Objem motoru: | 1796 ccm |
| Výkon motoru: | 87 kW / 117 koní při 4400 otáček |
| Točivý moment: | 160 Nm při 4400 otáček |
| Komprese: | 10:1 |
| Velikost válce | 80.6 x 88 mm |
| Systém paliva: | Indirect injection, multi point |
| Počet ventilů: | 4 na jeden válec |
| Druh paliva: | Benzín bezolovnatý 95 |
| Chlazení motoru: | Neuvedeno |
| Převodovka: | Manuální, 5-rychlostní |
Fyzické parametry vozidla
| Rozvor náprav: | 2450 mm |
| Rozměry (v x š x d): | 1300 x 1510 x 3900 mm |
| Vzdálenost od povrchu země: | 150 mm |
| Objem pasažérského prostoru: | 3660 litrů |
| Pohotovostní hmotnost: | 980 kg |
| Objem nádrže: | 50 litrů |
| Aerodynamický koeficient: | 0.4 |
Brzdy, chladicí systém
| Pohon: | Pohon zadních kol |
| Sériový rozměr pneu, přední: | 195/60R15V |
| Sériový rozměr pneu, zadní: | 195/60R15V |
| Přední brzdy: | Diskové |
| Zadní brzdy: | Bubnové |
| Detaily brzd: | Antiblocking system |
| Počet airbagů: | 4 (Front airbags.) |
Provozní vlastnosti
| Max. rychlost: | 170 km/h |
| Zrychlení z 0 na 100 km/h: | 8 s |
| Kombinovaná spotřeba: | 8.2 litrů na 100 kilometrů |
| Servisní interval: | 8000 k km |

