Morgan Aero 8
Základní údaje o tomto vozu
| Název modelu: | Morgan Aero 8 |
| Datum uvedení na trh: | 2002 |
| Kategorie: | Neuvedeno |
| Výrobce: | Morgan |
| Karoserie: | Neuvedeno |
| Počet míst: | 2 |
Motor, palivo, převodovka
| Druh motoru: | 8 valcový inline |
| Umístění motoru: | Neuvedeno |
| Objem motoru: | 4398 ccm |
| Výkon motoru: | 213 kW / 286 koní při 5500 otáček |
| Točivý moment: | 438 Nm při 3700 otáček |
| Velikost válce | 92 x 82.7 mm |
| Systém paliva: | Vstřikování |
| Počet ventilů: | 4 na jeden válec |
| Druh paliva: | Benzín |
| Chlazení motoru: | Neuvedeno |
| Převodovka: | Manuální, 6-rychlostní |
Fyzické parametry vozidla
| Rozvor náprav: | 2530 mm |
| Rozměry (v x š x d): | 1210 x 1780 x 4130 mm |
| Vzdálenost od povrchu země: | 160 mm |
| Objem pasažérského prostoru: | 4460 litrů |
| Aerodynamický koeficient: | 0.4 |
Brzdy, chladicí systém
| Pohon: | Pohon zadních kol |
| Sériový rozměr pneu, přední: | 225/40-R18 |
| Sériový rozměr pneu, zadní: | 225/40-R18 |
| Přední brzdy: | Diskové |
| Zadní brzdy: | Diskové |
| Počet airbagů: | 4 (Front airbags.) |
Provozní vlastnosti
| Servisní interval: | 8000 k km |

