Morgan Aeromax
Základní údaje o tomto vozu
| Název modelu: | Morgan Aeromax |
| Datum uvedení na trh: | 2005 |
| Kategorie: | Sportovní auta |
| Výrobce: | Morgan |
| Karoserie: | Neuvedeno |
| Počet míst: | 2 |
| Počet dveří: | 2 |
Motor, palivo, převodovka
| Druh motoru: | V8 |
| Umístění motoru: | Vpředu, podélný |
| Objem motoru: | 4398 ccm |
| Výkon motoru: | 249 kW / 334 koní při 6100 otáček |
| Točivý moment: | 449 Nm při 3600 otáček |
| Velikost válce | 92 x 82.7 mm |
| Systém paliva: | Neuvedeno |
| Počet ventilů: | 4 na jeden válec |
| Druh paliva: | Benzín |
| Chlazení motoru: | Neuvedeno |
| Převodovka: | Manuální, 6-rychlostní |
Fyzické parametry vozidla
| Rozvor náprav: | 2450 mm |
| Rozměry (v x š x d): | 1300 x 1780 x 3970 mm |
| Vzdálenost od povrchu země: | 160 mm |
| Objem pasažérského prostoru: | 3660 litrů |
| Objem nádrže: | 70 litrů |
Brzdy, chladicí systém
| Pohon: | Pohon zadních kol |
| Sériový rozměr pneu, přední: | 225/40-ZR18 |
| Sériový rozměr pneu, zadní: | 225/40-ZR18 |
| Přední brzdy: | Diskové, chlazené vzduchem |
| Zadní brzdy: | Diskové, chlazené vzduchem |
| Počet airbagů: | 4 (Front airbags.) |
Provozní vlastnosti
| Servisní interval: | 8000 k km |

