Morgan Roadster
Základní údaje o tomto vozu
| Název modelu: | Morgan Roadster |
| Datum uvedení na trh: | 2005 |
| Kategorie: | Sportovní auta |
| Výrobce: | Morgan |
| Karoserie: | Neuvedeno |
| Počet míst: | 2 |
Motor, palivo, převodovka
| Druh motoru: | V6 |
| Umístění motoru: | Neuvedeno |
| Objem motoru: | 2967 ccm |
| Výkon motoru: | 169 kW / 227 koní při 6100 otáček |
| Točivý moment: | 285 Nm při 4900 otáček |
| Velikost válce | 94 x 71.1 mm |
| Systém paliva: | Vstřikování |
| Počet ventilů: | 4 na jeden válec |
| Druh paliva: | Benzín |
| Chlazení motoru: | Neuvedeno |
| Převodovka: | Manuální, 5-rychlostní |
Fyzické parametry vozidla
| Rozvor náprav: | 2500 mm |
| Rozměry (v x š x d): | 1230 x 1730 x 4020 mm |
| Objem pasažérského prostoru: | 4280 litrů |
| Aerodynamický koeficient: | 0.5 |
Brzdy, chladicí systém
| Pohon: | Pohon zadních kol |
| Sériový rozměr pneu, přední: | 205/60-R15 |
| Sériový rozměr pneu, zadní: | 205/60-R15 |
| Přední brzdy: | Diskové |
| Zadní brzdy: | Bubnové |
| Počet airbagů: | 4 (Front airbags.) |
Provozní vlastnosti
| Servisní interval: | 8000 k km |

