Morris 1800 2.2
Základní údaje o tomto vozu
| Název modelu: | Morris 1800 2.2 |
| Datum uvedení na trh: | 1972 |
| Kategorie: | Neuvedeno |
| Výrobce: | Morris |
| Karoserie: | Neuvedeno |
Motor, palivo, převodovka
| Druh motoru: | 6 valcový inline |
| Umístění motoru: | Neuvedeno |
| Objem motoru: | 2227 ccm |
| Výkon motoru: | 82 kW / 110 koní při 5250 otáček |
| Točivý moment: | 172 Nm při 3500 otáček |
| Velikost válce | 70.6 x 82.3 mm |
| Systém paliva: | Karburátor |
| Druh paliva: | Benzín |
| Chlazení motoru: | Neuvedeno |
| Převodovka: | Neuvedeno |
Fyzické parametry vozidla
| Rozvor náprav: | 2700 mm |
| Rozměry (v x š x d): | 1440 x 1710 x 4180 mm |
| Objem pasažérského prostoru: | 4570 litrů |
| Aerodynamický koeficient: | 0.5 |
Brzdy, chladicí systém
| Pohon: | Pohon předních kol |
| Přední brzdy: | Diskové |
| Zadní brzdy: | Bubnové |
| Počet airbagů: | 4 (Front airbags.) |

