Morris Marina 1.8 Estate
Základní údaje o tomto vozu
| Název modelu: | Morris Marina 1.8 Estate |
| Datum uvedení na trh: | 1971 |
| Kategorie: | Obytné auta |
| Výrobce: | Morris |
| Karoserie: | Neuvedeno |
| Počet míst: | 5 |
| Počet dveří: | 5 |
Motor, palivo, převodovka
| Druh motoru: | 4 valcový inline |
| Umístění motoru: | Vpředu, podélný |
| Objem motoru: | 1799 ccm |
| Výkon motoru: | 63 kW / 84 koní při 5100 otáček |
| Točivý moment: | 134 Nm při 2900 otáček |
| Komprese: | 9:1 |
| Velikost válce | 80.3 x 88.9 mm |
| Systém paliva: | Karburátor |
| Druh paliva: | Neuvedeno |
| Chlazení motoru: | Kapalinou |
| Převodovka: | Manuální, 4-rychlostní |
Fyzické parametry vozidla
| Rozvor náprav: | 2440 mm |
| Rozměry (v x š x d): | 1440 x 1660 x 4260 mm |
| Vzdálenost od povrchu země: | 200 mm |
| Objem pasažérského prostoru: | 3380 litrů |
Brzdy, chladicí systém
| Pohon: | Pohon zadních kol |
| Počet airbagů: | 4 (Front airbags.) |

