Morris Minor Traveller 1.1
Základní údaje o tomto vozu
| Název modelu: | Morris Minor Traveller 1.1 |
| Datum uvedení na trh: | 1971 |
| Kategorie: | Obytné auta |
| Výrobce: | Morris |
| Karoserie: | Neuvedeno |
| Počet míst: | 5 |
| Počet dveří: | 2 |
Motor, palivo, převodovka
| Druh motoru: | 4 valcový inline |
| Umístění motoru: | Vpředu, podélný |
| Objem motoru: | 1098 ccm |
| Výkon motoru: | 36 kW / 49 koní při 5100 otáček |
| Točivý moment: | 81 Nm při 2500 otáček |
| Komprese: | 8.5:1 |
| Velikost válce | 646.1 x 83.7 mm |
| Systém paliva: | Karburátor |
| Druh paliva: | Benzín |
| Chlazení motoru: | Kapalinou |
| Převodovka: | Neuvedeno |
Fyzické parametry vozidla
| Rozvor náprav: | 2190 mm |
| Rozměry (v x š x d): | 1530 x 1560 x 3770 mm |
| Vzdálenost od povrchu země: | 180 mm |
| Objem pasažérského prostoru: | 3380 litrů |
| Objem nádrže: | 52 litrů |
Brzdy, chladicí systém
| Pohon: | Pohon zadních kol |
| Přední brzdy: | Bubnové |
| Zadní brzdy: | Bubnové |
| Počet airbagů: | 4 (Front airbags.) |

