Mullen M11
Základní údaje o tomto vozu
| Název modelu: | Mullen M11 |
| Datum uvedení na trh: | 2001 |
| Kategorie: | Prototyp / Koncept |
| Výrobce: | Mullen |
| Karoserie: | Neuvedeno |
Motor, palivo, převodovka
| Druh motoru: | V6 |
| Umístění motoru: | Uprostřed |
| Výkon motoru: | 34 kW / 45 koní při 6000 otáček |
| Točivý moment: | 75 Nm při 3600 otáček |
| Velikost válce | 75.9 x 70.1 mm |
| Systém paliva: | Neuvedeno |
| Druh paliva: | Neuvedeno |
| Chlazení motoru: | Neuvedeno |
| Převodovka: | Manuální, 5-rychlostní |
Fyzické parametry vozidla
| Rozvor náprav: | 2240 mm |
| Rozměry (v x š x d): | 1120 x 0 x 3640 mm |
Brzdy, chladicí systém
| Pohon: | Pohon zadních kol |
| Přední brzdy: | Diskové |
| Zadní brzdy: | Diskové |
| Počet airbagů: | 4 (Front airbags.) |

