NedCar Access
Základní údaje o tomto vozu
| Název modelu: | NedCar Access |
| Datum uvedení na trh: | 1996 |
| Kategorie: | Neuvedeno |
| Výrobce: | NedCar |
| Karoserie: | Neuvedeno |
| Počet míst: | 4 |
Motor, palivo, převodovka
| Druh motoru: | 4 valcový inline |
| Umístění motoru: | Vpředu |
| Výkon motoru: | 34 kW / 45 koní při 6000 otáček |
| Točivý moment: | 75 Nm při 3600 otáček |
| Velikost válce | 75.9 x 70.1 mm |
| Systém paliva: | Neuvedeno |
| Druh paliva: | Neuvedeno |
| Chlazení motoru: | Neuvedeno |
| Převodovka: | Automat |
Fyzické parametry vozidla
Brzdy, chladicí systém
| Pohon: | Pohon předních kol |
| Počet airbagů: | 4 (Front airbags.) |

