Nissan 1400 Bakkie Champ
Základní údaje o tomto vozu
| Název modelu: | Nissan 1400 Bakkie Champ |
| Datum uvedení na trh: | 2006 |
| Kategorie: | Pickup dodávky |
| Výrobce: | Nissan |
| Karoserie: | Neuvedeno |
| Počet míst: | 3 |
| Počet dveří: | 2 |
Motor, palivo, převodovka
| Druh motoru: | Neuvedeno |
| Umístění motoru: | Neuvedeno |
| Objem motoru: | 1397 ccm |
| Výkon motoru: | 48 kW / 64 koní při 6000 otáček |
| Točivý moment: | 97 Nm při 2500 otáček |
| Komprese: | 9.4:1 |
| Velikost válce | 76 x 77 mm |
| Systém paliva: | Neuvedeno |
| Počet ventilů: | 2 na jeden válec |
| Druh paliva: | Benzín |
| Chlazení motoru: | Neuvedeno |
| Převodovka: | Manuální, 5-rychlostní |
Fyzické parametry vozidla
| Rozvor náprav: | 2310 mm |
| Rozměry (v x š x d): | 1440 x 0 x 5700 mm |
| Objem pasažérského prostoru: | 4610 litrů |
| Objem nádrže: | 45 litrů |
| Aerodynamický koeficient: | 0.3 |
Brzdy, chladicí systém
| Pohon: | Pohon zadních kol |
| Sériový rozměr pneu, přední: | 155/80R12 |
| Sériový rozměr pneu, zadní: | 155/80R12 |
| Přední brzdy: | Diskové |
| Zadní brzdy: | Bubnové |
| Detaily brzd: | Antiblocking system . |
| Počet airbagů: | 6 (Front airbags. Optional side air bags.) |
Provozní vlastnosti
| Max. rychlost: | 146 km/h |
| Zrychlení z 0 na 100 km/h: | 16.2 s |
| Kombinovaná spotřeba: | 10 litrů na 100 kilometrů |

