Nissan 350Z Roadster Grand Touring
Základní údaje o tomto vozu
| Název modelu: | Nissan 350Z Roadster Grand Touring |
| Datum uvedení na trh: | 2006 |
| Kategorie: | Sportovní auta |
| Výrobce: | Nissan |
| Karoserie: | Kupé |
| Počet míst: | 2 |
| Počet dveří: | 4 |
Motor, palivo, převodovka
| Druh motoru: | Neuvedeno |
| Umístění motoru: | Neuvedeno |
| Objem motoru: | 3489 ccm |
| Výkon motoru: | 227 kW / 304 koní při 6400 otáček |
| Točivý moment: | 352.56 Nm při 4800 otáček |
| Velikost válce | 95.5 x 81.4 mm |
| Systém paliva: | Vstřikování |
| Druh paliva: | Neuvedeno |
| Chlazení motoru: | Neuvedeno |
| Převodovka: | Manuální, 6-rychlostní |
Fyzické parametry vozidla
| Rozvor náprav: | 2660 mm |
| Rozměry (v x š x d): | 1340 x 1820 x 4320 mm |
| Objem pasažérského prostoru: | 4610 litrů |
| Objem zavazadlového prostoru (min./max.): | 116/982 litrů |
| Pohotovostní hmotnost: | 1634 kg |
| Objem nádrže: | 76 litrů |
| Aerodynamický koeficient: | 0.3 |
Brzdy, chladicí systém
| Pohon: | Pohon zadních kol |
| Sériový rozměr pneu, přední: | 235/70-R16 |
| Sériový rozměr pneu, zadní: | 215/70-R15 |
| Detaily brzd: | Antiblocking system . |
| Počet airbagů: | 6 (Front airbags. Side airbags.) |
Provozní vlastnosti
| Spotřeba ve měste: | 12.4 litrů na 100 kilometrů |
| Kombinovaná spotřeba: | 11.2 litrů na 100 kilometrů |
| Spotřeba mimo město: | 9.4 litrů na 100 kilometrů |










