Nissan Almera 1.8 Elegance
Základní údaje o tomto vozu
| Název modelu: | Nissan Almera 1.8 Elegance |
| Datum uvedení na trh: | 2006 |
| Kategorie: | Rodinné auto / střední |
| Výrobce: | Nissan |
| Karoserie: | Sedan / saloon |
| Počet míst: | 5 |
| Počet dveří: | 4 |
Motor, palivo, převodovka
| Druh motoru: | Neuvedeno |
| Umístění motoru: | Vpředu, příčný |
| Objem motoru: | 1768 ccm |
| Výkon motoru: | 89 kW / 120 koní při 0 otáček |
| Točivý moment: | 161 Nm při 0 otáček |
| Komprese: | 9.5:1 |
| Velikost válce | 80 x 88 mm |
| Systém paliva: | Vstřikování |
| Počet ventilů: | 4 na jeden válec |
| Druh paliva: | Benzín |
| Chlazení motoru: | Neuvedeno |
| Převodovka: | Manuální, 5-rychlostní |
Fyzické parametry vozidla
| Rozvor náprav: | 2540 mm |
| Rozměry (v x š x d): | 1450 x 1710 x 4200 mm |
| Objem pasažérského prostoru: | 4610 litrů |
| Objem zavazadlového prostoru (min./max.): | 460/1020 litrů |
| Pohotovostní hmotnost: | 1735 kg |
| Objem nádrže: | 60 litrů |
| Aerodynamický koeficient: | 0.3 |
Brzdy, chladicí systém
| Pohon: | Pohon předních kol |
| Sériový rozměr pneu, přední: | 190/60R15 |
| Detaily brzd: | ABS |
| Počet airbagů: | 4 (Front airbags.) |
Provozní vlastnosti
| Max. rychlost: | 186 km/h |
| Zrychlení z 0 na 100 km/h: | 10.8 s |
| Kombinovaná spotřeba: | 7.5 litrů na 100 kilometrů |

