Nissan Pickup
Základní údaje o tomto vozu
| Název modelu: | Nissan Pickup |
| Datum uvedení na trh: | 2000 |
| Kategorie: | Pickup dodávky |
| Výrobce: | Nissan |
| Karoserie: | Neuvedeno |
| Počet míst: | 4 |
Motor, palivo, převodovka
| Druh motoru: | 4 valcový inline |
| Umístění motoru: | Vpředu, podélný |
| Objem motoru: | 2494 ccm |
| Výkon motoru: | 62 kW / 83 koní při 4300 otáček |
| Točivý moment: | 163 Nm při 2200 otáček |
| Velikost válce | 86 x 94 mm |
| Systém paliva: | Neuvedeno |
| Druh paliva: | Nafta |
| Chlazení motoru: | Neuvedeno |
| Převodovka: | Manuální, 5-rychlostní |
Fyzické parametry vozidla
| Rozvor náprav: | 2960 mm |
| Rozměry (v x š x d): | 1610 x 1700 x 4990 mm |
| Objem pasažérského prostoru: | 4980 litrů |
Brzdy, chladicí systém
| Pohon: | Pohon zadních kol |
| Sériový rozměr pneu, přední: | 185/75-R14 |
| Sériový rozměr pneu, zadní: | 185/75-R14 |
| Počet airbagů: | 4 (Front airbags.) |

