NSU 1200 TTS
Základní údaje o tomto vozu
| Název modelu: | NSU 1200 TTS |
| Datum uvedení na trh: | 1970 |
| Kategorie: | Neuvedeno |
| Výrobce: | NSU |
| Karoserie: | Neuvedeno |
| Počet míst: | 2 |
Motor, palivo, převodovka
| Druh motoru: | 4 valcový inline |
| Umístění motoru: | Vpředu |
| Objem motoru: | 996 ccm |
| Výkon motoru: | 64 kW / 86 koní při 0 otáček |
| Točivý moment: | 81.36 Nm při 0 otáček |
| Komprese: | 10.5:1 |
| Velikost válce | 69.2 x 66.5 mm |
| Systém paliva: | Neuvedeno |
| Počet ventilů: | 2 na jeden válec |
| Druh paliva: | Neuvedeno |
| Chlazení motoru: | Neuvedeno |
| Převodovka: | Manuální, 4-rychlostní |
Fyzické parametry vozidla
| Rozvor náprav: | 2240 mm |
| Rozměry (v x š x d): | 1390 x 1490 x 3820 mm |
| Objem pasažérského prostoru: | 3030 litrů |
Brzdy, chladicí systém
| Pohon: | Pohon zadních kol |
| Přední brzdy: | Diskové |
| Zadní brzdy: | Diskové |
| Počet airbagů: | 6 (Front airbags. Optional side air bags.) |

