NSU Ro 80 Pininfarina
Základní údaje o tomto vozu
| Název modelu: | NSU Ro 80 Pininfarina |
| Datum uvedení na trh: | 1971 |
| Kategorie: | Rodinné auto / střední |
| Výrobce: | NSU |
| Karoserie: | Sedan / saloon |
| Počet míst: | 5 |
| Počet dveří: | 4 |
Motor, palivo, převodovka
| Druh motoru: | Dual disk Wankel |
| Umístění motoru: | Vpředu, podélný |
| Objem motoru: | 1990 ccm |
| Výkon motoru: | 87 kW / 117 koní při 5500 otáček |
| Točivý moment: | 188 Nm při 4500 otáček |
| Komprese: | 9:1 |
| Velikost válce | 103.1 x 85.9 mm |
| Systém paliva: | Karburátor |
| Druh paliva: | Neuvedeno |
| Chlazení motoru: | Kapalinou |
| Převodovka: | Neuvedeno |
Fyzické parametry vozidla
| Rozvor náprav: | 2870 mm |
| Rozměry (v x š x d): | 1370 x 1770 x 4780 mm |
| Vzdálenost od povrchu země: | 120 mm |
| Objem pasažérského prostoru: | 3030 litrů |
| Objem nádrže: | 82 litrů |
Brzdy, chladicí systém
| Pohon: | Pohon předních kol |
| Sériový rozměr pneu, přední: | 175/80-SR14 |
| Sériový rozměr pneu, zadní: | 175/80-SR14 |
| Přední brzdy: | Bubnové |
| Zadní brzdy: | Bubnové |
| Počet airbagů: | 6 (Front airbags. Optional side air bags.) |

