Oldsmobile Alero
Základní údaje o tomto vozu
| Název modelu: | Oldsmobile Alero |
| Datum uvedení na trh: | 2004 |
| Kategorie: | Rodinné auto / střední |
| Výrobce: | Oldsmobile |
| Karoserie: | Kupé |
| Počet míst: | 5 |
| Počet dveří: | 2 |
Motor, palivo, převodovka
| Druh motoru: | 4 valcový inline |
| Umístění motoru: | Vpředu |
| Objem motoru: | 2196 ccm |
| Výkon motoru: | 104 kW / 140 koní při 5600 otáček |
| Točivý moment: | 203 Nm při 4000 otáček |
| Velikost válce | 86.1 x 94 mm |
| Systém paliva: | Vstřikování |
| Počet ventilů: | 4 na jeden válec |
| Druh paliva: | Benzín |
| Chlazení motoru: | Neuvedeno |
| Převodovka: | Automat, 4-rychlostní |
Fyzické parametry vozidla
| Rozvor náprav: | 2850 mm |
| Rozměry (v x š x d): | 1390 x 1790 x 4750 mm |
| Vzdálenost od povrchu země: | 130 mm |
| Objem pasažérského prostoru: | 4830 litrů |
| Objem zavazadlového prostoru (min./max.): | 413/0 litrů |
| Objem nádrže: | 53 litrů |
Brzdy, chladicí systém
| Pohon: | Pohon předních kol |
| Přední brzdy: | Diskové |
| Zadní brzdy: | Bubnové |
| Detaily brzd: | ABS ABS |
| Počet airbagů: | 6 (Front airbags. Optional side air bags.) |
Provozní vlastnosti
| Kombinovaná spotřeba: | 8.4 litrů na 100 kilometrů |
| Spotřeba mimo město: | 7.1 litrů na 100 kilometrů |

