Oldsmobile Alero GLS Sedan
Základní údaje o tomto vozu
| Název modelu: | Oldsmobile Alero GLS Sedan |
| Datum uvedení na trh: | 2004 |
| Kategorie: | Rodinné auto / střední |
| Výrobce: | Oldsmobile |
| Karoserie: | Sedan / saloon |
| Počet míst: | 5 |
| Počet dveří: | 4 |
Motor, palivo, převodovka
| Druh motoru: | V6 |
| Umístění motoru: | Vpředu |
| Objem motoru: | 3343 ccm |
| Výkon motoru: | 128 kW / 172 koní při 0 otáček |
| Točivý moment: | 271.2 Nm při 0 otáček |
| Komprese: | 9.5:1 |
| Velikost válce | 92 x 84 mm |
| Systém paliva: | Vstřikování |
| Počet ventilů: | 2 na jeden válec |
| Druh paliva: | Benzín |
| Chlazení motoru: | Neuvedeno |
| Převodovka: | Neuvedeno |
Fyzické parametry vozidla
| Rozvor náprav: | 2720 mm |
| Rozměry (v x š x d): | 1390 x 1790 x 4750 mm |
| Vzdálenost od povrchu země: | 130 mm |
| Objem pasažérského prostoru: | 2577 litrů |
| Objem zavazadlového prostoru (min./max.): | 413/0 litrů |
| Objem nádrže: | 53 litrů |
Brzdy, chladicí systém
| Pohon: | Neuvedeno |
| Sériový rozměr pneu, přední: | 225/50-R16 |
| Sériový rozměr pneu, zadní: | 225/50-R16 |
| Přední brzdy: | Diskové |
| Zadní brzdy: | Diskové |
| Detaily brzd: | ABS ABS |
| Počet airbagů: | 6 (Front airbags. Optional side air bags.) |
Provozní vlastnosti
| Spotřeba ve měste: | 11.8 litrů na 100 kilometrů |
| Kombinovaná spotřeba: | 10.2 litrů na 100 kilometrů |
| Spotřeba mimo město: | 8.1 litrů na 100 kilometrů |

