Oldsmobile Bravada
Základní údaje o tomto vozu
| Název modelu: | Oldsmobile Bravada |
| Datum uvedení na trh: | 1998 |
| Kategorie: | SUV |
| Výrobce: | Oldsmobile |
| Karoserie: | Neuvedeno |
| Počet míst: | 5 |
Motor, palivo, převodovka
| Druh motoru: | V6 |
| Umístění motoru: | Vpředu |
| Objem motoru: | 4299 ccm |
| Výkon motoru: | 121 kW / 162 koní při 4400 otáček |
| Točivý moment: | 345 Nm při 3400 otáček |
| Velikost válce | 87 x 84 mm |
| Systém paliva: | Vstřikování |
| Počet ventilů: | 2 na jeden válec |
| Druh paliva: | Benzín |
| Chlazení motoru: | Neuvedeno |
| Převodovka: | 4-rychlostní automat anebo 5-rychlostní manuální |
Fyzické parametry vozidla
| Rozvor náprav: | 2730 mm |
| Rozměry (v x š x d): | 1710 x 1700 x 4600 mm |
| Vzdálenost od povrchu země: | 200 mm |
| Objem pasažérského prostoru: | 4720 litrů |
Brzdy, chladicí systém
| Pohon: | Pohon 4x4 |
| Sériový rozměr pneu, přední: | 230/70-R15 |
| Detaily brzd: | ABS ABS |
| Počet airbagů: | 6 (Front airbags. Optional side air bags.) |

