Oldsmobile Silhouette
Základní údaje o tomto vozu
| Název modelu: | Oldsmobile Silhouette |
| Datum uvedení na trh: | 2004 |
| Kategorie: | Minivan |
| Výrobce: | Oldsmobile |
| Karoserie: | Neuvedeno |
| Počet míst: | 7 |
Motor, palivo, převodovka
| Druh motoru: | V6 |
| Umístění motoru: | Neuvedeno |
| Objem motoru: | 3350 ccm |
| Výkon motoru: | 139 kW / 187 koní při 5200 otáček |
| Točivý moment: | 285 Nm při 4000 otáček |
| Velikost válce | 91 x 84 mm |
| Systém paliva: | Vstřikování |
| Počet ventilů: | 2 na jeden válec |
| Druh paliva: | Benzín |
| Chlazení motoru: | Neuvedeno |
| Převodovka: | Automat, 4-rychlostní |
Fyzické parametry vozidla
| Rozvor náprav: | 2850 mm |
| Rozměry (v x š x d): | 1760 x 1840 x 4680 mm |
| Vzdálenost od povrchu země: | 150 mm |
| Objem pasažérského prostoru: | 5190 litrů |
| Objem zavazadlového prostoru (min./max.): | 685/0 litrů |
| Aerodynamický koeficient: | 0.5 |
Brzdy, chladicí systém
| Pohon: | Pohon předních kol |
| Sériový rozměr pneu, přední: | 205/65-R15 |
| Sériový rozměr pneu, zadní: | 205/65-R15 |
| Přední brzdy: | Diskové |
| Zadní brzdy: | Diskové |
| Počet airbagů: | 6 (Front airbags. Optional side air bags.) |

