Oldsmobile Silhouette GLS 4WD
Základní údaje o tomto vozu
| Název modelu: | Oldsmobile Silhouette GLS 4WD |
| Datum uvedení na trh: | 2004 |
| Kategorie: | Minivan |
| Výrobce: | Oldsmobile |
| Karoserie: | Neuvedeno |
| Počet míst: | 7 |
| Počet dveří: | 4 |
Motor, palivo, převodovka
| Druh motoru: | V6 |
| Umístění motoru: | Neuvedeno |
| Objem motoru: | 3392 ccm |
| Výkon motoru: | 140 kW / 188 koní při 0 otáček |
| Točivý moment: | 284.76 Nm při 0 otáček |
| Komprese: | 9.5:1 |
| Velikost válce | 91 x 84 mm |
| Systém paliva: | Vstřikování |
| Počet ventilů: | 2 na jeden válec |
| Druh paliva: | Neuvedeno |
| Chlazení motoru: | Neuvedeno |
| Převodovka: | Neuvedeno |
Fyzické parametry vozidla
| Rozvor náprav: | 3050 mm |
| Rozměry (v x š x d): | 1740 x 1840 x 5120 mm |
| Vzdálenost od povrchu země: | 160 mm |
| Objem pasažérského prostoru: | 4780 litrů |
| Objem zavazadlového prostoru (min./max.): | 685/0 litrů |
| Objem nádrže: | 95 litrů |
Brzdy, chladicí systém
| Pohon: | Neuvedeno |
| Sériový rozměr pneu, přední: | 225/60-R16 |
| Sériový rozměr pneu, zadní: | 225/60-R16 |
| Počet airbagů: | 6 (Front airbags. Optional side air bags.) |
Provozní vlastnosti
| Spotřeba ve měste: | 13.1 litrů na 100 kilometrů |
| Kombinovaná spotřeba: | 11.8 litrů na 100 kilometrů |
| Spotřeba mimo město: | 9.8 litrů na 100 kilometrů |

