Opel Agila 1.3 CDTi
Základní údaje o tomto vozu
| Název modelu: | Opel Agila 1.3 CDTi |
| Datum uvedení na trh: | 2006 |
| Kategorie: | Minivan |
| Výrobce: | Opel |
| Karoserie: | Neuvedeno |
| Počet míst: | 5 |
| Počet dveří: | 5 |
Motor, palivo, převodovka
| Druh motoru: | 4 valcový inline |
| Umístění motoru: | Vpředu, příčný |
| Objem motoru: | 1248 ccm |
| Výkon motoru: | 52 kW / 70 koní při 4000 otáček |
| Točivý moment: | 170 Nm při 1750 otáček |
| Komprese: | 18:1 |
| Velikost válce | 69.6 x 82 mm |
| Systém paliva: | Turbo |
| Počet ventilů: | 4 na jeden válec |
| Druh paliva: | Nafta |
| Emise CO2: | 186.9 g/km |
| Chlazení motoru: | Kapalinou |
| Převodovka: | Manuální, 5-rychlostní |
Fyzické parametry vozidla
| Rozvor náprav: | 2370 mm |
| Rozměry (v x š x d): | 1700 x 1630 x 3510 mm |
| Objem pasažérského prostoru: | 4760 litrů |
| Objem zavazadlového prostoru (min./max.): | 240/1250 litrů |
| Pohotovostní hmotnost: | 1525 kg |
| Objem nádrže: | 42 litrů |
| Aerodynamický koeficient: | 0.3 |
Brzdy, chladicí systém
| Pohon: | Pohon předních kol |
| Sériový rozměr pneu, přední: | 165/60R14T |
| Sériový rozměr pneu, zadní: | 165/60R14T |
| Detaily brzd: | Antiblocking system . |
| Počet airbagů: | 4 (Front airbags.) |
Provozní vlastnosti
| Max. rychlost: | 153 km/h |
| Zrychlení z 0 na 100 km/h: | 15 s |
| Kombinovaná spotřeba: | 5.2 litrů na 100 kilometrů |
| Servisní interval: | 30000 km |

