Opel Astra 1.8 Sport
Základní údaje o tomto vozu
| Název modelu: | Opel Astra 1.8 Sport |
| Datum uvedení na trh: | 2006 |
| Kategorie: | Rodinné auto / střední |
| Výrobce: | Opel |
| Karoserie: | Hatchback |
| Počet míst: | 5 |
| Počet dveří: | 5 |
Motor, palivo, převodovka
| Druh motoru: | 4 valcový inline |
| Umístění motoru: | Vpředu, příčný |
| Objem motoru: | 1796 ccm |
| Výkon motoru: | 93 kW / 125 koní při 5600 otáček |
| Točivý moment: | 170 Nm při 3800 otáček |
| Komprese: | 10.5:1 |
| Velikost válce | 80.6 x 88.2 mm |
| Systém paliva: | Vstřikování |
| Počet ventilů: | 4 na jeden válec |
| Druh paliva: | Neuvedeno |
| Emise CO2: | 125 g/km |
| Chlazení motoru: | Kapalinou |
| Převodovka: | Neuvedeno |
Fyzické parametry vozidla
| Rozvor náprav: | 2620 mm |
| Rozměry (v x š x d): | 1470 x 1760 x 4260 mm |
| Objem pasažérského prostoru: | 4760 litrů |
| Objem zavazadlového prostoru (min./max.): | 350/1270 litrů |
| Objem nádrže: | 52 litrů |
| Aerodynamický koeficient: | 0.3 |
Brzdy, chladicí systém
| Pohon: | Pohon předních kol |
| Přední brzdy: | Diskové |
| Zadní brzdy: | Diskové |
| Detaily brzd: | ABS |
| Počet airbagů: | 6 (Front airbags. Side airbags.) |
Provozní vlastnosti
| Zrychlení z 0 na 100 km/h: | 10.8 s |
| Kombinovaná spotřeba: | 7.8 litrů na 100 kilometrů |
| Servisní interval: | 30000 km |










