Osca GT 2500
Základní údaje o tomto vozu
| Název modelu: | Osca GT 2500 |
| Datum uvedení na trh: | 2001 |
| Kategorie: | Neuvedeno |
| Výrobce: | Osca |
| Karoserie: | Neuvedeno |
| Počet míst: | 2 |
Motor, palivo, převodovka
| Druh motoru: | Boxer, 4 valcový |
| Umístění motoru: | Uprostřed |
| Objem motoru: | 2500 ccm |
| Výkon motoru: | 141 kW / 189 koní při 0 otáček |
| Točivý moment: | 240.01 Nm při 0 otáček |
| Velikost válce | 99.6 x 79 mm |
| Systém paliva: | Neuvedeno |
| Počet ventilů: | 4 na jeden válec |
| Druh paliva: | Neuvedeno |
| Chlazení motoru: | Neuvedeno |
| Převodovka: | Manuální, 5-rychlostní |
Fyzické parametry vozidla
| Rozvor náprav: | 2360 mm |
| Rozměry (v x š x d): | 1160 x 1770 x 4100 mm |
Brzdy, chladicí systém
| Pohon: | Pohon zadních kol |
| Přední brzdy: | Diskové |
| Zadní brzdy: | Diskové |
| Počet airbagů: | 1 (Driver, passenger optional) |
Provozní vlastnosti
| Max. rychlost: | 239 km/h |

