Panther Solo II
Základní údaje o tomto vozu
| Název modelu: | Panther Solo II |
| Datum uvedení na trh: | 1988 |
| Kategorie: | Neuvedeno |
| Výrobce: | Panther |
| Karoserie: | Neuvedeno |
| Počet míst: | 2 |
Motor, palivo, převodovka
| Druh motoru: | 4 valcový inline |
| Umístění motoru: | Uprostřed |
| Objem motoru: | 1993 ccm |
| Výkon motoru: | 154 kW / 207 koní při 6000 otáček |
| Točivý moment: | 278.98 Nm při 0 otáček |
| Velikost válce | 88.9 x 77 mm |
| Systém paliva: | Neuvedeno |
| Počet ventilů: | 4 na jeden válec |
| Druh paliva: | Neuvedeno |
| Chlazení motoru: | Neuvedeno |
| Převodovka: | Manuální, 5-rychlostní |
Fyzické parametry vozidla
| Rozvor náprav: | 2540 mm |
| Rozměry (v x š x d): | 1190 x 1790 x 4350 mm |
Brzdy, chladicí systém
| Pohon: | Pohon 4x4 |
| Přední brzdy: | Diskové, 262 mm |
| Zadní brzdy: | Diskové, 275 mm |
| Počet airbagů: | 1 (Driver, passenger optional) |
Provozní vlastnosti
| Max. rychlost: | 231 km/h |

