Plymouth Neon 1.7 D
Základní údaje o tomto vozu
| Název modelu: | Plymouth Neon 1.7 D |
| Datum uvedení na trh: | 2000 |
| Kategorie: | Neuvedeno |
| Výrobce: | Plymouth |
| Karoserie: | Neuvedeno |
Motor, palivo, převodovka
| Druh motoru: | 4 valcový inline |
| Umístění motoru: | Neuvedeno |
| Objem motoru: | 1687 ccm |
| Výkon motoru: | 45 kW / 60 koní při 3600 otáček |
| Točivý moment: | 160 Nm při 1500 otáček |
| Velikost válce | 87.5 x 83 mm |
| Systém paliva: | Neuvedeno |
| Druh paliva: | Nafta |
| Chlazení motoru: | Neuvedeno |
| Převodovka: | Neuvedeno |
Fyzické parametry vozidla
| Rozvor náprav: | 2650 mm |
| Rozměry (v x š x d): | 1380 x 1720 x 4370 mm |
| Objem pasažérského prostoru: | 4520 litrů |
Brzdy, chladicí systém
| Pohon: | Neuvedeno |
| Počet airbagů: | 4 (Side airbags.) |

