Plymouth Neon
Základní údaje o tomto vozu
| Název modelu: | Plymouth Neon |
| Datum uvedení na trh: | 2000 |
| Kategorie: | Neuvedeno |
| Výrobce: | Plymouth |
| Karoserie: | Neuvedeno |
| Počet míst: | 5 |
| Počet dveří: | 4 |
Motor, palivo, převodovka
| Druh motoru: | 4 valcový inline |
| Umístění motoru: | Vpředu, příčný |
| Objem motoru: | 1996 ccm |
| Výkon motoru: | 99 kW / 133 koní při 5850 otáček |
| Točivý moment: | 175 Nm při 4950 otáček |
| Velikost válce | 87.5 x 83 mm |
| Systém paliva: | Vstřikování |
| Počet ventilů: | 4 na jeden válec |
| Druh paliva: | Benzín |
| Chlazení motoru: | Neuvedeno |
| Převodovka: | 4-rychlostní automat anebo 5-rychlostní manuální |
Fyzické parametry vozidla
| Rozvor náprav: | 2650 mm |
| Rozměry (v x š x d): | 1380 x 1720 x 4370 mm |
| Vzdálenost od povrchu země: | 160 mm |
| Objem pasažérského prostoru: | 4520 litrů |
| Objem nádrže: | 79 litrů |
| Aerodynamický koeficient: | 0.3 |
Brzdy, chladicí systém
| Pohon: | Pohon předních kol |
| Přední brzdy: | Diskové, chlazené vzduchem |
| Zadní brzdy: | Bubnové |
| Počet airbagů: | 4 (Side airbags.) |

