Plymouth Pronto Spyder
Základní údaje o tomto vozu
| Název modelu: | Plymouth Pronto Spyder |
| Datum uvedení na trh: | 1998 |
| Kategorie: | Sportovní auta |
| Výrobce: | Plymouth |
| Karoserie: | Neuvedeno |
Motor, palivo, převodovka
| Druh motoru: | 4 valcový inline |
| Umístění motoru: | Uprostřed |
| Objem motoru: | 2400 ccm |
| Výkon motoru: | 87 kW / 117 koní při 0 otáček |
| Točivý moment: | 153.23 Nm při 0 otáček |
| Velikost válce | 96 x 81 mm |
| Systém paliva: | Neuvedeno |
| Druh paliva: | Neuvedeno |
| Chlazení motoru: | Neuvedeno |
| Převodovka: | Manuální, 5-rychlostní |
Fyzické parametry vozidla
| Rozvor náprav: | 2750 mm |
| Rozměry (v x š x d): | 1150 x 1760 x 3970 mm |
| Objem pasažérského prostoru: | 4520 litrů |
| Objem nádrže: | 46 litrů |
Brzdy, chladicí systém
| Pohon: | Pohon zadních kol |
| Sériový rozměr pneu, přední: | 295/40-R20 |
| Sériový rozměr pneu, zadní: | 295/40-R20 |
| Počet airbagů: | 4 (Side airbags.) |

