Plymouth Prowler
Základní údaje o tomto vozu
| Název modelu: | Plymouth Prowler |
| Datum uvedení na trh: | 1999 |
| Kategorie: | Sportovní auta |
| Výrobce: | Plymouth |
| Karoserie: | Neuvedeno |
| Počet míst: | 2 |
| Počet dveří: | 2 |
Motor, palivo, převodovka
| Druh motoru: | V6 |
| Umístění motoru: | Vpředu, podélný |
| Objem motoru: | 3518 ccm |
| Výkon motoru: | 191 kW / 257 koní při 6400 otáček |
| Točivý moment: | 345 Nm při 3950 otáček |
| Komprese: | 9.9:1 |
| Velikost válce | 96 x 81 mm |
| Systém paliva: | Vstřikování |
| Počet ventilů: | 4 na jeden válec |
| Druh paliva: | Benzín |
| Chlazení motoru: | Neuvedeno |
| Převodovka: | Automat, 4-rychlostní |
Fyzické parametry vozidla
| Rozvor náprav: | 2750 mm |
| Rozměry (v x š x d): | 1300 x 1950 x 4200 mm |
| Vzdálenost od povrchu země: | 120 mm |
| Objem pasažérského prostoru: | 5550 litrů |
| Objem nádrže: | 46 litrů |
Brzdy, chladicí systém
| Pohon: | Pohon předních kol |
| Sériový rozměr pneu, přední: | 225/45-ZR17 |
| Sériový rozměr pneu, zadní: | 295/40-R20 |
| Přední brzdy: | Diskové, chlazené vzduchem |
| Zadní brzdy: | Diskové, 330 mm |
| Detaily brzd: | ABS ABS |
| Počet airbagů: | 4 (Side airbags.) |

