Proton Persona 1.8 Saloon
Základní údaje o tomto vozu
| Název modelu: | Proton Persona 1.8 Saloon |
| Datum uvedení na trh: | 1993 |
| Kategorie: | Neuvedeno |
| Výrobce: | Proton |
| Karoserie: | Neuvedeno |
Motor, palivo, převodovka
| Druh motoru: | 4 valcový inline |
| Umístění motoru: | Neuvedeno |
| Objem motoru: | 1834 ccm |
| Výkon motoru: | 87 kW / 117 koní při 6000 otáček |
| Točivý moment: | 163 Nm při 3000 otáček |
| Velikost válce | 96 x 82.8 mm |
| Systém paliva: | Neuvedeno |
| Počet ventilů: | 4 na jeden válec |
| Druh paliva: | Benzín |
| Chlazení motoru: | Neuvedeno |
| Převodovka: | 4-rychlostní automat anebo 5-rychlostní manuální |
Fyzické parametry vozidla
| Rozvor náprav: | 2510 mm |
| Rozměry (v x š x d): | 1390 x 1690 x 4370 mm |
| Vzdálenost od povrchu země: | 130 mm |
| Aerodynamický koeficient: | 0.4 |
Brzdy, chladicí systém
| Pohon: | Pohon předních kol |
| Sériový rozměr pneu, přední: | 185/60-R14 |
| Sériový rozměr pneu, zadní: | 185/60-R14 |
| Přední brzdy: | Diskové, chlazené vzduchem |
| Zadní brzdy: | Bubnové |
| Počet airbagů: | 4 (Front airbags. Side airbags.) |

