Proton Saloon 1.5
Základní údaje o tomto vozu
| Název modelu: | Proton Saloon 1.5 |
| Datum uvedení na trh: | 1985 |
| Kategorie: | Neuvedeno |
| Výrobce: | Proton |
| Karoserie: | Neuvedeno |
Motor, palivo, převodovka
| Druh motoru: | 4 valcový inline |
| Umístění motoru: | Neuvedeno |
| Objem motoru: | 1468 ccm |
| Výkon motoru: | 56 kW / 75 koní při 5500 otáček |
| Točivý moment: | 118 Nm při 3500 otáček |
| Velikost válce | 96 x 82.8 mm |
| Systém paliva: | Karburátor |
| Druh paliva: | Benzín |
| Chlazení motoru: | Neuvedeno |
| Převodovka: | 3-rychlostní automat anebo 5-rychlostní manuální |
Fyzické parametry vozidla
| Rozvor náprav: | 2390 mm |
| Rozměry (v x š x d): | 1370 x 1660 x 4290 mm |
| Objem pasažérského prostoru: | 3930 litrů |
| Aerodynamický koeficient: | 0.4 |
Brzdy, chladicí systém
| Pohon: | Pohon předních kol |
| Sériový rozměr pneu, přední: | 175/70-R13 |
| Sériový rozměr pneu, zadní: | 175/70-R13 |
| Přední brzdy: | Diskové |
| Zadní brzdy: | Bubnové |
| Počet airbagů: | 4 (Front airbags. Side airbags.) |

