Reliant Bug
Základní údaje o tomto vozu
| Název modelu: | Reliant Bug |
| Datum uvedení na trh: | 1970 |
| Kategorie: | Malý vůz |
| Výrobce: | Reliant |
| Karoserie: | Neuvedeno |
| Počet míst: | 2 |
| Počet dveří: | 2 |
Motor, palivo, převodovka
| Druh motoru: | 4 valcový inline |
| Umístění motoru: | Vpředu, podélný |
| Objem motoru: | 701 ccm |
| Výkon motoru: | 23 kW / 31 koní při 5000 otáček |
| Točivý moment: | 52 Nm při 2500 otáček |
| Komprese: | 8.4:1 |
| Velikost válce | 605 x 61 mm |
| Systém paliva: | Karburátor |
| Druh paliva: | Benzín |
| Chlazení motoru: | Kapalinou |
| Převodovka: | Manuální, 4-rychlostní |
Fyzické parametry vozidla
| Rozvor náprav: | 1960 mm |
| Rozměry (v x š x d): | 1280 x 1400 x 2800 mm |
| Vzdálenost od povrchu země: | 130 mm |
| Objem pasažérského prostoru: | 4140 litrů |
| Objem nádrže: | 23 litrů |
Brzdy, chladicí systém
| Pohon: | Pohon zadních kol |
| Přední brzdy: | Bubnové |
| Zadní brzdy: | Bubnové |
| Počet airbagů: | 2 (Driver and passenger) |
Provozní vlastnosti
| Max. rychlost: | 121 km/h |

