Reliant Kitten Estate
Základní údaje o tomto vozu
| Název modelu: | Reliant Kitten Estate |
| Datum uvedení na trh: | 1975 |
| Kategorie: | Obytné auta |
| Výrobce: | Reliant |
| Karoserie: | Neuvedeno |
| Počet míst: | 4 |
Motor, palivo, převodovka
| Druh motoru: | 4 valcový inline |
| Umístění motoru: | Vpředu, podélný |
| Objem motoru: | 848 ccm |
| Výkon motoru: | 30 kW / 41 koní při 5500 otáček |
| Točivý moment: | 63 Nm při 3500 otáček |
| Komprese: | 9.5:1 |
| Velikost válce | 625 x 69.1 mm |
| Systém paliva: | Karburátor |
| Druh paliva: | Neuvedeno |
| Chlazení motoru: | Kapalinou |
| Převodovka: | Manuální, 4-rychlostní |
Fyzické parametry vozidla
| Rozvor náprav: | 2150 mm |
| Rozměry (v x š x d): | 1400 x 1430 x 3350 mm |
| Objem pasažérského prostoru: | 3040 litrů |
| Objem nádrže: | 27 litrů |
Brzdy, chladicí systém
| Pohon: | Pohon zadních kol |
| Sériový rozměr pneu, přední: | 145/80-R10 |
| Sériový rozměr pneu, zadní: | 145/80-R10 |
| Přední brzdy: | Bubnové |
| Zadní brzdy: | Bubnové |
| Počet airbagů: | 2 (Driver and passenger) |

