Reliant Rebel 700
Základní údaje o tomto vozu
| Název modelu: | Reliant Rebel 700 |
| Datum uvedení na trh: | 1972 |
| Kategorie: | Neuvedeno |
| Výrobce: | Reliant |
| Karoserie: | Neuvedeno |
Motor, palivo, převodovka
| Druh motoru: | 4 valcový inline |
| Umístění motoru: | Vpředu, podélný |
| Objem motoru: | 701 ccm |
| Výkon motoru: | 23 kW / 31 koní při 5000 otáček |
| Točivý moment: | 53 Nm při 3000 otáček |
| Velikost válce | 605 x 61 mm |
| Systém paliva: | Karburátor |
| Druh paliva: | Benzín |
| Chlazení motoru: | Kapalinou |
| Převodovka: | Manuální, 4-rychlostní |
Fyzické parametry vozidla
| Rozvor náprav: | 2270 mm |
| Rozměry (v x š x d): | 1420 x 1480 x 3510 mm |
| Objem pasažérského prostoru: | 3320 litrů |
Brzdy, chladicí systém
| Pohon: | Pohon zadních kol |
| Přední brzdy: | Bubnové |
| Zadní brzdy: | Bubnové |
| Počet airbagů: | 2 (Driver and passenger) |

