Reliant Scimitar GTE
Základní údaje o tomto vozu
| Název modelu: | Reliant Scimitar GTE |
| Datum uvedení na trh: | 1972 |
| Kategorie: | Obytné auta |
| Výrobce: | Reliant |
| Karoserie: | Neuvedeno |
| Počet míst: | 5 |
| Počet dveří: | 3 |
Motor, palivo, převodovka
| Druh motoru: | 6 valcový inline |
| Umístění motoru: | Vpředu, podélný |
| Objem motoru: | 2994 ccm |
| Výkon motoru: | 93 kW / 125 koní při 4750 otáček |
| Točivý moment: | 266 Nm při 3000 otáček |
| Velikost válce | 93.7 x 72.4 mm |
| Systém paliva: | Karburátor |
| Druh paliva: | Benzín |
| Chlazení motoru: | Neuvedeno |
| Převodovka: | Manuální, 4-rychlostní |
Fyzické parametry vozidla
| Rozvor náprav: | 2520 mm |
| Rozměry (v x š x d): | 1330 x 1640 x 4350 mm |
| Objem pasažérského prostoru: | 4140 litrů |
| Objem nádrže: | 23 litrů |
Brzdy, chladicí systém
| Pohon: | Pohon zadních kol |
| Přední brzdy: | Diskové |
| Zadní brzdy: | Bubnové |
| Počet airbagů: | 2 (Driver and passenger) |
Provozní vlastnosti
| Max. rychlost: | 190 km/h |

