Reliant Scimitar GTE SE6
Základní údaje o tomto vozu
| Název modelu: | Reliant Scimitar GTE SE6 |
| Datum uvedení na trh: | 1975 |
| Kategorie: | Obytné auta |
| Výrobce: | Reliant |
| Karoserie: | Neuvedeno |
| Počet míst: | 5 |
| Počet dveří: | 3 |
Motor, palivo, převodovka
| Druh motoru: | V6 |
| Umístění motoru: | Vpředu, podélný |
| Objem motoru: | 2994 ccm |
| Výkon motoru: | 104 kW / 140 koní při 5000 otáček |
| Točivý moment: | 260 Nm při 3000 otáček |
| Komprese: | 8.9:1 |
| Velikost válce | 93.8 x 72.4 mm |
| Systém paliva: | Karburátor |
| Druh paliva: | Neuvedeno |
| Chlazení motoru: | Kapalinou |
| Převodovka: | Manuální, 4-rychlostní |
Fyzické parametry vozidla
| Rozvor náprav: | 2640 mm |
| Rozměry (v x š x d): | 1330 x 1720 x 4440 mm |
| Objem pasažérského prostoru: | 4490 litrů |
| Objem nádrže: | 27 litrů |
Brzdy, chladicí systém
| Pohon: | Pohon zadních kol |
| Přední brzdy: | Diskové |
| Zadní brzdy: | Bubnové |
| Počet airbagů: | 2 (Driver and passenger) |

