Reliant SE6
Základní údaje o tomto vozu
| Název modelu: | Reliant SE6 |
| Datum uvedení na trh: | 1975 |
| Kategorie: | Neuvedeno |
| Výrobce: | Reliant |
| Karoserie: | Neuvedeno |
| Počet míst: | 5 |
Motor, palivo, převodovka
| Druh motoru: | V6 |
| Umístění motoru: | Vpředu, podélný |
| Objem motoru: | 2994 ccm |
| Výkon motoru: | 101 kW / 135 koní při 5500 otáček |
| Točivý moment: | 233 Nm při 3000 otáček |
| Velikost válce | 605 x 61 mm |
| Systém paliva: | Karburátor |
| Druh paliva: | Benzín |
| Chlazení motoru: | Neuvedeno |
| Převodovka: | Manuální, 4-rychlostní |
Fyzické parametry vozidla
| Rozvor náprav: | 2650 mm |
| Rozměry (v x š x d): | 1330 x 1710 x 4450 mm |
| Aerodynamický koeficient: | 0.4 |
Brzdy, chladicí systém
| Pohon: | Pohon zadních kol |
| Sériový rozměr pneu, přední: | 185/80-R14 |
| Sériový rozměr pneu, zadní: | 185/80-R14 |
| Přední brzdy: | Diskové |
| Zadní brzdy: | Bubnové |
| Počet airbagů: | 2 (Driver and passenger) |

