Renault Espace IV 3.5 V6
Základní údaje o tomto vozu
| Název modelu: | Renault Espace IV 3.5 V6 |
| Datum uvedení na trh: | 2002 |
| Kategorie: | Víceúčelový / combi vůz |
| Výrobce: | Renault |
| Karoserie: | Neuvedeno |
| Počet míst: | 7 |
| Počet dveří: | 5 |
Motor, palivo, převodovka
| Druh motoru: | V6 |
| Umístění motoru: | Vpředu, příčný |
| Objem motoru: | 3498 ccm |
| Výkon motoru: | 179 kW / 240 koní při 6000 otáček |
| Točivý moment: | 320 Nm při 3600 otáček |
| Komprese: | 10.3:1 |
| Velikost válce | 82.7 x 93 mm |
| Systém paliva: | Vstřikování |
| Počet ventilů: | 4 na jeden válec |
| Druh paliva: | Neuvedeno |
| Emise CO2: | 297 g/km |
| Chlazení motoru: | Kapalinou |
| Převodovka: | Automat, 5-rychlostní |
Fyzické parametry vozidla
| Rozvor náprav: | 2740 mm |
| Rozměry (v x š x d): | 1730 x 1870 x 4670 mm |
| Objem pasažérského prostoru: | 4810 litrů |
| Objem zavazadlového prostoru (min./max.): | 291/0 litrů |
| Objem nádrže: | 83 litrů |
Brzdy, chladicí systém
| Pohon: | Pohon předních kol |
| Sériový rozměr pneu, přední: | 205/60-R16 |
| Sériový rozměr pneu, zadní: | 195/65-R15 |
| Přední brzdy: | Diskové, chlazené vzduchem, 308 mm |
| Zadní brzdy: | Diskové, 300 mm |
| Detaily brzd: | Antiblocking system . |
| Počet airbagů: | 4 (Front airbags. Side airbags.) |
Provozní vlastnosti
| Max. rychlost: | 220 km/h |
| Zrychlení z 0 na 100 km/h: | 8.1 s |
| Spotřeba ve měste: | 17.3 litrů na 100 kilometrů |
| Kombinovaná spotřeba: | 12.2 litrů na 100 kilometrů |
| Spotřeba mimo město: | 9.3 litrů na 100 kilometrů |









