Saab 9-3 1.9 TiD Sport Limousine
Základní údaje o tomto vozu
| Název modelu: | Saab 9-3 1.9 TiD Sport Limousine |
| Datum uvedení na trh: | 2004 |
| Kategorie: | Obytné auta |
| Výrobce: | Saab |
| Karoserie: | Neuvedeno |
| Počet míst: | 5 |
| Počet dveří: | 4 |
Motor, palivo, převodovka
| Druh motoru: | 4 valcový inline |
| Umístění motoru: | Vpředu, příčný |
| Objem motoru: | 1910 ccm |
| Výkon motoru: | 112 kW / 150 koní při 4000 otáček |
| Točivý moment: | 315 Nm při 2000 otáček |
| Komprese: | 17.5:1 |
| Velikost válce | 82 x 90.4 mm |
| Systém paliva: | Turbo |
| Počet ventilů: | 4 na jeden válec |
| Druh paliva: | Nafta |
| Chlazení motoru: | Kapalinou |
| Převodovka: | 6-rychlostní automat anebo 6-rychlostní manuální |
Fyzické parametry vozidla
| Rozvor náprav: | 2680 mm |
| Rozměry (v x š x d): | 1460 x 1770 x 4640 mm |
| Objem pasažérského prostoru: | 4830 litrů |
| Objem zavazadlového prostoru (min./max.): | 425/1314 litrů |
| Objem nádrže: | 61 litrů |
Brzdy, chladicí systém
| Pohon: | Pohon předních kol |
| Sériový rozměr pneu, přední: | 215/55-R16 |
| Sériový rozměr pneu, zadní: | 215/55-R16 |
| Detaily brzd: | Antiblocking system . |
| Počet airbagů: | 4 (Front airbags. Side airbags.) |
Provozní vlastnosti
| Max. rychlost: | 210 km/h |
| Zrychlení z 0 na 100 km/h: | 9.5 s |
| Kombinovaná spotřeba: | 5.9 litrů na 100 kilometrů |
| Servisní interval: | 20000 km |










