Saab 9-3 2.0 Cabrio
Základní údaje o tomto vozu
| Název modelu: | Saab 9-3 2.0 Cabrio |
| Datum uvedení na trh: | 2003 |
| Kategorie: | Sportovní auta |
| Výrobce: | Saab |
| Karoserie: | Kabriolet |
| Počet míst: | 4 |
| Počet dveří: | 2 |
Motor, palivo, převodovka
| Druh motoru: | 4 valcový inline |
| Umístění motoru: | Neuvedeno |
| Objem motoru: | 1984 ccm |
| Výkon motoru: | 153 kW / 205 koní při 5500 otáček |
| Točivý moment: | 280 Nm při 2200 otáček |
| Velikost válce | 86 x 86 mm |
| Systém paliva: | Vstřikování |
| Počet ventilů: | 4 na jeden válec |
| Druh paliva: | Benzín |
| Chlazení motoru: | Neuvedeno |
| Převodovka: | 4-rychlostní automat anebo 5-rychlostní manuální |
Fyzické parametry vozidla
| Rozvor náprav: | 2680 mm |
| Rozměry (v x š x d): | 1440 x 1770 x 4640 mm |
| Vzdálenost od povrchu země: | 150 mm |
| Objem pasažérského prostoru: | 4830 litrů |
| Objem nádrže: | 61 litrů |
| Aerodynamický koeficient: | 0.3 |
Brzdy, chladicí systém
| Pohon: | Pohon předních kol |
| Sériový rozměr pneu, přední: | 200/50-R16 |
| Počet airbagů: | 4 (Front airbags. Side airbags.) |










