Saab 9-3 2.0 Coupe
Základní údaje o tomto vozu
| Název modelu: | Saab 9-3 2.0 Coupe |
| Datum uvedení na trh: | 2005 |
| Kategorie: | Rodinné auto / střední |
| Výrobce: | Saab |
| Karoserie: | Kupé |
| Počet míst: | 5 |
| Počet dveří: | 3 |
Motor, palivo, převodovka
| Druh motoru: | 4 valcový inline |
| Umístění motoru: | Neuvedeno |
| Objem motoru: | 1985 ccm |
| Výkon motoru: | 94 kW / 126 koní při 4000 otáček |
| Točivý moment: | 240 Nm při 1800 otáček |
| Velikost válce | 90 x 78 mm |
| Systém paliva: | Turbo |
| Druh paliva: | Neuvedeno |
| Chlazení motoru: | Neuvedeno |
| Převodovka: | Manuální, 5-rychlostní |
Fyzické parametry vozidla
| Rozvor náprav: | 1460 mm |
| Objem pasažérského prostoru: | 4830 litrů |
| Objem nádrže: | 68 litrů |
Brzdy, chladicí systém
| Pohon: | Pohon předních kol |
| Sériový rozměr pneu, přední: | 205/50-R16 |
| Sériový rozměr pneu, zadní: | 205/50-R16 |
| Přední brzdy: | Diskové |
| Zadní brzdy: | Diskové |
| Detaily brzd: | Antiblocking system |
| Počet airbagů: | 6 (Front airbags. Side airbags.) |
Provozní vlastnosti
| Servisní interval: | 30000 km |










