Saab 9-3 Arc Convertible
Základní údaje o tomto vozu
| Název modelu: | Saab 9-3 Arc Convertible |
| Datum uvedení na trh: | 2004 |
| Kategorie: | Sportovní auta |
| Výrobce: | Saab |
| Karoserie: | Kabriolet |
| Počet míst: | 4 |
| Počet dveří: | 2 |
Motor, palivo, převodovka
| Druh motoru: | 4 valcový inline |
| Umístění motoru: | Vpředu, příčný |
| Objem motoru: | 1983 ccm |
| Výkon motoru: | 159 kW / 213 koní při 4000 otáček |
| Točivý moment: | 299.68 Nm při 0 otáček |
| Komprese: | 9.5:1 |
| Velikost válce | 86 x 86 mm |
| Systém paliva: | Vstřikování |
| Počet ventilů: | 4 na jeden válec |
| Druh paliva: | Neuvedeno |
| Chlazení motoru: | Neuvedeno |
| Převodovka: | Neuvedeno |
Fyzické parametry vozidla
| Rozvor náprav: | 2680 mm |
| Rozměry (v x š x d): | 1440 x 1770 x 4640 mm |
| Vzdálenost od povrchu země: | 130 mm |
| Objem pasažérského prostoru: | 2265 litrů |
| Objem zavazadlového prostoru (min./max.): | 351/0 litrů |
| Objem nádrže: | 62 litrů |
Brzdy, chladicí systém
| Pohon: | Neuvedeno |
| Sériový rozměr pneu, přední: | 215/55-R16 |
| Sériový rozměr pneu, zadní: | 215/55-R16 |
| Detaily brzd: | Antiblocking system . |
| Počet airbagů: | 4 (Front airbags. Side airbags.) |
Provozní vlastnosti
| Spotřeba ve měste: | 10.7 litrů na 100 kilometrů |
| Kombinovaná spotřeba: | 9.1 litrů na 100 kilometrů |
| Spotřeba mimo město: | 7.4 litrů na 100 kilometrů |
| Servisní interval: | 20000 km |










